Комунальний заклад позашкільної освіти "Центр творчості дітей та юнацтва "Сузір'я" Вербківської сільської ради

Наші студії, гуртки

Зразкова студія сучасно - естрадного танцю "Райдуга"

Робота студії спрямована на зацікавленість дітей у вибраному виді мистецтва. Вихованці опановують початкову хореографічну підготовку, сприяє розвитку музикальності, почуттю ритму, формуванню основних рухових навичок. Вихованці гуртка є призерами та переможцями конкурсів різних рівнів.

Студія сучасно - естрадного співу "Гармонія"

У студії займаються діти віком від 10 до 15 років. Вивчають основи музичного мистецтва. Є активними учасниками всіх масових заходів громади та переможцями обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

Студія декоративно - прикладного мистецтва "Барвінок"

Гурток "Ниточка" та гурток "Стрічечка"

Педагог спрямовує свою діяльність на формування національної свідомості, любові до народного мистецтва, звичаїв, традицій і обрядів свого народу через навчання дітей основам вишивки.

Студія декоративно - прикладного мистецтва "Перлина"

Гурток "Перлина" та гурток "Іграшки - сувеніри"

Робота гуртка спрямована на виховання дбайливого, шанобливого ставлення до народних традицій через оволодіння навичками виготовлення виробів з бісеру та іграшок - сувенірів.

Студія декоративно - прикладного мистецтва "Соняшник"

Гурток "Павутинка" та гурток "Витинаночка"

Робота гуртка спрямована на формування вмінь і навичок роботи при в'язанні, виготовленні виробів у різних техніках, застосування основних прийомів роботи.

Центр підготовки дітей до школи

Гуманітарний гурток "Пізнайко"

Заняття в гуртку забезпечують психологічний, інтелектуальний розвиток та соціальну адаптацію дітей дошкільного віку, що сприяє успішному навчанню дітей в школі.

Гурток образотворчого мистецтва "Перлина"

Робота гуртка спрямована на розвиток художньо - творчих здібностей дітей. приділяється увага роботі в техніці наївного мистецтва та графіки.

Гурток оригамі "Умілі ручки"

Керівник гуртка працює над розвитком креативної особистості, творчої уяви і фантазії гуртківців через уміння та навички мистецтва колажу, декупажу.

Гурток екологічного напрямку

"Юні знавці лікарських рослин"

Керівник гуртка ознайомлює вихованців з біологічними особливостями лікарських рослин, їх фармакотерапевтичною дією, використанням у домашніх умовах  з метою фітопрофілактики.

Заняття  гуртка сприяють оздоровленню дітей, веденню здорового способу життя,  вчать правилам використання природних засобів оздоровлення , надають знання про світ лікарських рослин.

Гурток "Різьблення по дереву"

Керівник гуртка спрямовує роботу на ознайомлення з художньою обробкою деревини, її особливостями та специфікою роботою, оволодіння навичками тригранно-виїмчастого, контурного, яворівського гуцульського, рельєфного та скульптурного різьблення, формування творчих здібностей.

Гуртки екологічного напрямку "Юні садівники", "Юні лісівники"

Керівник гуртка працює над формуванням  у вихованців екологічної культури  особистості, набуття навичок практичної діяльності, залучає юннатів до природоохоронної діяльності, розвиває творчі здібності. На заняттях діти вивчають біологію цвітіння та плодоношення рідкісних та малопоширених лісових та декоративних рослин, їх лікарські властивості і використання людиною.

Гурток спортивного напрямку  "Настільний теніс"

Керівник гуртка на своїх заняттях велику увагу приділяє засвоєнню техніки й  тактики гри в настільний теніс ; забезпеченню потрібного рівня розвитку рухових  якостей організму ; виховує потрібні моральні і вольові  якості  юного спортсмена.  Заняття в гуртку сприяють зміцненню  здоров'я і  правильному різносторонньому  фізичному  розвитку.

Гурток спортивного напрямку "Футбол"

На своїх заняттях керівник гуртка працює над опануванням техніки і тактики футболу, забезпечення рівня розвитку рухових якостей, функціональних можливостей  систем організму.

Велика увага приділяється формуванню стійкого інтересу до занять футболом та набуттю теоретичних знань і практичного досвіду.

Гурток спортивного напрямку "Баскетбол"

Керівник гуртка спрямовує свою роботу на навчання вихованців грати в баскетбол, створює високий рівень базової підготовки для подальшої високої майстерності юних баскетболістів.

На заняттях велика увага приділяється вихованню цілеспрямованої людини з  високою свідомістю, морально - вольовими якостями, психологічно стійкою до умов тренування та змагальної боротьби.

Гурток "Художня кераміка"