Комунальний заклад позашкільної освіти "Центр творчості дітей та юнацтва "Сузір'я" Вербківської сільської ради

Про нас

Кзпо цтдю "сузір'я" Вербківської сільської ради почав функціонувати з 01 вересня 2016 року. в 2021 році заклад було перейменовано з КНЗ "Центр позашкільної освіти" вербківської сільської ради в КЗПО ЦТДЮ "Сузір'я" вербківської сільської ради. Заклад багатопрофільний, де розвивають свої здібності та таланти діти віком від 4 до 18 років.

В закладі працює 18 гуртків за напрямками: художньо - естетичний, гуманітарний, декоративно - прикладний, еколого - натуралістичний, спортивний.

Студії та гуртки: зразкова студія сучасно - естрадного танцю "Райдуга", студія сучасно - естрадного співу "Гармонія", студія декоративно - прикладного мистецтва "Перлина" (гурток "Перлина" та гурток "Іграшки - сувеніри" ), студія декоративно - прикладного мистецтва "Барвінок" (гурток "Ниточка" та гурток "Стрічечка"), студія декоративно - прикладного мистецтва "Соняшник" (гурток "Павутинка" та гурток "Витинаночка"), Центр підготовки дітей до школи (гуманітарний гурток "Пізнайко"), гурток образотворчого мистецтва "Перлина", гурток оригамі "Умілі ручки", гурток екологічного напрямку "Юні знавці лікарських рослин",  гурток "художня кераміка", гуртки екологічного напрямку "Юні садівники" та "Юні лісівники", гурток спортивного напрямку "Настільний теніс", гурток спортивного напрямку "Футбол", гурток спортивного напрямку "Баскетбол", гурток "різьблення по дереву".

Позашкільною освітою охоплено 5 заклади освіти Вербківської громади: В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ст., Вербківська ЗШ І-ІІІ ст., кочерезький НВК, Вербківський ясла - садок "Оксанка" та Олександрівська гімназія.

На сьогодні заклад налічує понад 600 вихованців.

Педагогічний процес забезпечують 19 працівників. З них 18 педагогічних: 10 основних та 8 сумісників, костюмер та прибиральник службових приміщень. Всі педагогічні працівники мають відповідну педагогічну освіту, пройшли курси підвищення кваліфікації і мають відповідну професійну підготовку. Три керівника гуртка мають звання "Керівник гуртка - методист".

Щорічно планування роботи закладу здійснюється відповідно до Законів України "Про освіту", "Про позашкільну освіту", "Про загальну середню освіту" та відповідно до запитів дітей, батьків, громадськості.

Навчальний рік насичений різноманітними заходами, конкурсами, виставками та ін.

Учасники освітнього процесу є постійними переможцями, призерами та дипломантами обласного, Всеукраїнського та Міжнародного рівнів.